Özgürleştirilmiş Müşteriler

Müşteriler yazılım şirketlerine bağımlı hale gelmemelidir. Müşterilerimizin kendi sorunlarını bize ihtiyaç duymadan halledebildiği noktada gerçekten bir çözüm üretmiş oluruz.

Teknolojik çözümler, müşterinin kısıtlı olan zamanı ve kaynağını daha verimli kullanılabilmesi için üretilir. Üreteceğimiz teknolojik çözümlerin amacı, müşterinin işleyişini kendimize bağlı hale getirmek değil, bu sorunları olabildiğince insan müdahalesinden bağımsız ve personel ihtiyacını düşürmeye yönelik şekilde çözmektir. Bu sebeple, müşterilerine çözüm sunduğunu iddia eden firmaların bu iddialarında ne kadar samimi olduğunu göstermelerinin en iyi yolu müşterilerini olabildiğince özgür ve kendi kendine yetebilen bir pozisyona getirmek için verdikleri çabadır.

Nunufy da bu amacı benimsemiş, müşterilerine söz verilen projeleri bir an önce teslim etmek için çalışmaktadır. Çünkü bizim amacımız, teslim ettiğimiz projelerden kazandığımız deneyimleri ileride daha karmaşık ve daha büyük problemleri çözmek için kullanmaktır. Bu sebeple, takılıp kaldığımız her proje ve sürekli olarak kullanım desteği vermek zorunda kaldığımız her bir müşteri aslında bizim ve potansiyel müşterilerimizin daha da fazla gelişebilmesinin önündeki engeller haline gelmektedir.

Bu konuda desteğe mi ihtiyacın var? Şimdi iletişime geç.