İhtiyaca Yönelik Çözümler

Yeni bir yazılım geliştirip kullanıcıların buna uyum sağlamasını beklemek yerine, kullanıcıların halihazırda yaşadığı sorunlara yönelik çözümler üretiyoruz.

Her girişimci şirket gibi bizim de gerçekleştirmek istediğimiz birçok proje ve fikrimiz var. Özellikle son zamanlarda FANG olarak adlandırılan Facebook, Amazon, Netflix, ve Google’dan oluşan dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinin Otomotiv, Petrol Üretimi, Alkol, Telekomünikasyon birçok geleneksel sektörü deyim yerindeyse ezerek geçmesi sonucunda gözler teknoloji girişimciliğine yönelmiş durumda. Bu bağlamda gerek devlet gerek özel sektör yatırımcılarının desteğiyle, fikrini ve projesini hayata geçirmek isteyen kişilere verilen katkının da gözle görülür bir şekilde arttığına şahit oluyoruz.

Ancak bireysel ve toplumsal kalkınmanın gerçek anlamda sağlanabilmesi için diğer ülkelerdeki üreticiler ve ticaret yapan şirketlerle yarışabilir, onlara rakip ürünler ortaya koyabilir hale gelmemiz gerekiyor. Bunu yapabilmek için ise kendi hayat çerçevemiz dahilinde çözümler düşünmek yeterli olmayacaktır. Kendi kültürümüzü paylaşan, bizimle benzer hayatlar yaşayan kişilere üreteceğimiz çözümler de yurt dışına açılmaktan uzak olacak ve belirli bir kitleye kısıtlı kalacaktır. Bu yüzden öncelikle en yakın coğrafi komşularımızdan başlayarak yurt dışında ihtiyaç duyulan çözümleri tespit etmeli ve genellenebilir çözümler üretmeliyiz. Yeni bir yazılım ya da oyun geliştirip kullanıcıların buna uyum sağlamasını veya bu programı sevmesini beklemek yerine, halihazırda günlük hayatta potansiyel müşterilerimizin karşısına çıkan sorunları çözmek daha büyük önem taşımaktadır. Biz de bu amaç doğrultusunda ilerliyor ve gerçek ihtiyaçlara göre sorunları çözecek projeler üretiyoruz.

Bu konuda desteğe mi ihtiyacın var? Şimdi iletişime geç.